fbpx

Дівчина дивом вижила 5 днів у пустелі (фото)

 

24-річна студентка з Техасу Ембер Ванхеке врятувалася від смерті в пустелі поблизу Гранд-Каньйону.

10 березня дівчина вирушила в 10-денну мандрівку штатом Аризона. Маршрут заздалегідь проклала на картах Google. Їхала сама в позашляховику.

За два дні дісталася пустелі неподалік Великого Каньйону. GPS-навігатор завів її на бездоріжжя. З’ясувала, що на карті була помилка. Сутеніло. В машині закінчився бензин.

“Я була в паніці. Просто розридалася”, – цитує Ембер Daily Mail.

Вона опинилася сама в безлюдному куточку пустелі. Зв’язку не було. Запаси їжі і води закінчувалися. Дівчина провела біля джипа п’ять днів. Увесь цей час намагалася викликати допомогу.

Із каменів виклала великий напис “Допоможіть”. Розпалила сигнальне вогнище. У сухому повітрі дрова швидко згоріли. Щоночі подавала сигнал лиха блиманням фар.

Затінок зробила з іржавого контейнеру для води, який виявила неподалік. Харчувалася мівіною. Миску з локшиною ставила на приладову панель авто. Страва доходила до готовності під палючим сонцем. Також їла горіхи, насіння і сухофрукти.

На п’ятий день студентка здійснила спробу знайти мобільний зв’язок. Пройшла 17 км. Змогла додзвонитися в рятувальну службу. За нею прислали вертоліт. Пілот знайшов дівчину завдяки напису з каміння та підказкам, залишеним біля машини.

Ембер доправили до лікарні із виснаженням, сонячними опіками і зневодненням. Зараз вона одужала і повернулася до занять в університеті. Про свої поневіряння розповіла в телешоу “Доброго ранку, Америко”.

Читайте також :  «Корівку» в магазині більше не беремо!

Читайте також:  У Чечні напад на російську військову базу: багато загиблих військових і нападників

Джерело.

You cannot copy content of this page