fbpx

Дівчина-Барбі з Бразилії: “натуральна” красуня з талією в 51 см (фото)

Бразилійка Андресса Даміані запевняє, що не робила пластичних операцій і не сиділа на жорстких дієтах, щоб домогтися зовнішності ляльки Барбі. Проте вона дуже схожа на популярну блондинку: у Андресса тонка талія (51 см), невеликі груди, довгі ноги і великі очі.

Дівчина розповідає, що на вулиці її часто називають Ельзою через схожість з головною героїнею мультика “Холодне серце”.

“Я зустрічала людей, які говорили мені, що їм противно на мене дивитися і я лякаю їх, коли проходжу повз. Люди тікають, коли бачать мене. Вони думають, що я божевільна, і мене хвилює тільки краса”, – ділиться з Daily Mail переживаннями дівчина.

Дівчина розповідає, що скільки себе пам’ятає, завжди була такою – схожою на ляльку. Вона каже, що рідко використовує багато косметики в повсякденному житті, не сидить на дієтах і в якості фізичних вправ надає перевагу прогулянці зі своїми собаками. “Мені подобається бути схожою на ляльку, і я отримую багато приємних повідомлень від фанатів”, – говорить вона.
У дитинстві, згадує Андресса, вона була тихою і самотньою дівчинкою. Однокласники сміялися над нею через її лялькову зовнішність, і з роками дівчина зовні ніби не ставала дорослішою. Тому вона проводила велику частину часу, граючи зі своїми ляльками. А коли їй виповнилося 20 років, вона зрозуміла, що готова прийняти свою зовнішність.

“Я хочу показати світу, що кожен може бути лялькою. Тобі не потрібно бути худорлявою або блондинкою – просто створюй свій власний образ і будь щаслива”, – каже дівчина.

Читайте також: ОДЕСЬКА “ЖИВА БАРБІ” ВАЛЕРІЯ ЛУК’ЯНОВА НЕ ПЕРЕСТАЄ ДИВУВАТИ ШАНУВАЛЬНИКІВ (ФОТО)

бразильська барбі

барбі 2

Джерело.

You cannot copy content of this page