fbpx
Політика
«Діамантові прокурори» на волі під заставу, а з їхнього майна знято арешт (відео)

Цей обшук у ГПУ запам’ятають надовго. Їх прозвали «діамантовими прокурорами» та намагались запроторити за ґрати. Що з цього вийшло? Дізнавалися журналісти «Ранку у Великому Місті».

Відео та фото докази обшуків показували усі провідні телеканали, а в мережі репетували про майбутню безкарність прокурорів, мовляв, свої своїх не засудять. Влада ж обіцяла покінчити з корупцією раз і назавжди. Пройшло більше року, про цю справу згадують все менше…

Липень 2015. У рамках спецоперації СБУ та окремих підрозділів Генпрокуратури відбулися обшуки у деяких посадовців. Знайшли аж три мільйони, коштовності та зброю. Але найепічніше – 65 діамантів, загальною вартістю понад 500 тисяч.

У справі проходять: заступник начальника Головного слідчого управління ГПУ Шапакін та екс-заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць.

Прокурорів затримали та звільнити їх наважились лише на одинадцятий день після відкриття провадження. Можливо, ще сподівались зам’яти цю справу. Та було запізно. Діамантові прокурори викликали резонанс серед громади.

У ЗМІ Корнійця пов’язують в генпрокурором Шокіним. Під час обшуку у діамантового знайшли копії особистих документів Віктора Шокіна. Можливо, саме тому у середині ГПУ почалась неоголошена війна. В рамках так званої реорганізації відомства Генпрокурор звільнив усіх, хто був причетний до затримання Корнійця.

У березні почався судовий розгляд справи «діамантових прокурорів».Вони не визнали своєї провини. Наразі ж судові засідання постійно переносяться на новий час. Діамантові прокурори на волі під заставу, а з їхнього майна зняли арешт. Вони навіть декларують свої шалені статки. А от судових вироків – зась!

Читайте також: Суддя, який заборонив Майдан, після Революції Гідності придбав яхту вартістю $100 тис (відео)

Джерело.