fbpx
Події
Суддя, який заборонив Майдан, після Революції Гідності придбав яхту вартістю $100 тис (відео)

Журналісти програми «Наші гроші» з’ясували, що суддя Окружного адміністративного суду Києва Богдан Санін, який 30 листопада 2013 року виніс рішення про заборону мирних зібрань в центрі столиці, одразу після завершення Революції Гідності та втечі Віктора Януковича придбав французьку вітрильну яхту Beneteau OC 37.

«Моя дружина була співзасновником товариства і це був її намір, займатися відповідною комерційною діяльністю. Вона хотіла… Набирали популярності прогулянки по Дніпру, і вона намір такий мала, вона увійшла в статутний капітал, ці кошти були», – прокоментував Санін коштовну покупку.

Проте в декларації судді власником яхти вказана не юридична особа, а особисто дружина Ганна. Жінка придбала яхту 14 березня 2014 року – через два з половиною тижні після втечі тодішнього президента Віктора Януковича з України.

За словами експертів, яхта Саніних для прогулянок Дніпром не підходить, бо висота її щогли не дозволить пройти повз міст Патона.

Суддя стверджує, що бізнесова ідея дружини виявилася невдалою, і тепер яхта «просто стоїть», сам він нею також не користується.

Ринкова вартість яхти Beneteau OC 37 – близько 100 тисяч доларів або 1 млн грн за курсом 2014 р. Однак у декларації Санін зазначив, що дружина зуміла придбати яхту вдвічі дешевше – за 460 тис. грн.

Згідно з декларацією, суддя Санін живе на зарплату та матеріальну допомогу від держави. У 2014 році його дохід склав 184 тис. грн, у 2015 – 144 тис. грн. Річний дохід дружини: 223 тис. грн у 2015 р. та 229 тис. грн у 2014-му.

Читайте також: Польща різко посилює контроль на кордоні з Україною

Джерело.