fbpx
Світ
Депутата виключили з Єдиної Росії за “горижоп” на тлі трун (відео)

Анастасію Мякіну також звільнили з посади керівника муніципального підприємства Побутові і ритуальні послуги в місті Шелехов.

Депутата Думи Шелехівського району Іркутської області Анастасію Мякіну виключили з Єдиної Росії за дискредитацію партії через відео з присіданнями на тлі трун і надгробних плит, повідомила прес-служба регіонального відділення ЄР.

“Місцева політрада ухвалила рішення виключити з лав партії директора МУП Побутові і ритуальні послуги Мякіну і скерувати в думу Шелехівського району клопотання про складання з неї повноважень голови фракції Єдиної Росії. Підставою для такого рішення стало відео, розміщене в соціальній мережі”, – йдеться в повідомленні з посиланням на секретаря Шелехівського відділення Единої Росії Олексія Тенігіна.

Мякіна розмістила в Instagram відеоролик, де вона виконує фізкультурні вправи для схуднення в службовому приміщенні – на тлі пам’ятників, трун та вінків. Це відео вона позначила хештегом #горижоп.

У повідомленні наголошується, що “дії депутата дискредитують і завдають шкоди політичним інтересам партії”. “Для нас поведінка Мякіної на робочому місці, що порушує всі загальноприйняті моральні норми, стала неприємною несподіванкою. Вона просто неприпустима. Вважаю, що місцева політрада ухвалила правильне рішення, яке висловлює думку всіх партійців”, – заявила керівник виконкому ІРО Единої Росії Світлана Брагіна.

Сама Мякіна також прокоментувала інцидент і записала свої слова на відео. “В Іркутській області сьогодні дві новини – я і Трамп. Я депутат. Представник Єдиної Росії. Колишній керівник МУПа, тому що мене сьогодні звільнили. Напевно, так треба. “Суперсушку” (вправи для схуднення – ред.) я буду продовжувати – це моя точка росту… Мої близькі, друзі та колеги мене підтримують, всіх люблю. Що сталося, те сталося”, – сказала Мякіна.

Її підтримала частина іркутських користувачів соцмереж, в тому числі колеги-депутати місцевих дум.

“Глава звільнив Мякіну за любов до спорту і присідань. Маячня якась. Ну, пореготали усією країною, ну, вигнали б з партії, зняли б з керівництва фракції Єдиної Росії в Думі. Але звільняти-то навіщо? Адже у неї сім’я і діти… І, напевно, її тепер в Шелехові більше на роботу ніде не візьмуть”, – написав у Facebook депутат Думи Іркутська Олександр Квасов.

Він також пов’язав резонанс навколо відео з присіданнями Мякіної в муніципальному салоні ритуальних послуг з місцевою політичною кон’юнктурою.

Читайте також: Залили кров’ю: у Чернігові Потапу та Насті влаштували “теплу” зустріч (відео)

Джерело.