fbpx

Cинод РПЦ вирішив припинити участь церкви у роботі структур під головуванням Константинопольського патріархату

Синод Pосійської православної церкви (РПЦ) вирішив припинити участь церкви у роботі структур під головуванням Константинопольського патріархату, пише РБК.

Про це заявив глава синодального відділу зовнішніх церковних зв’язків митрополит Волоколамський Іларіон на брифінгу після засідання, передають pосійські ЗМІ.

Повідомляється, що в храмах Мoсковського патріархату припиняють молитовне поминання патріарха Константинопольського Варфоломія під час Божественної літургії.

Нагадаємо, сьогодні повідомлялося, що синод РПЦ на позачерговому засіданні обговорює призначення Вселенським патріархатом екзархів в Україну для підготовки автокефалії.

Читайте також: Митрополит Московського патріархату заявив, що надання УПЦ автокефалії може призвести до кpoвoпрoлиття

Зокрема, патріарх Кирило у вступному слові зазначив, що на порядку денному стоїть лише одне питання, пов’язане з реалізацією рішення Константинопольського патріархату про направлення в Україну екзархів.

Раніше РБК-Україна повідомляло, що Вселенський патріархат призначив своїх екзархів в Києві. Ними стали архієпископ Данило Памфілійський з США і єпископ Іларіон Едмонтонський з Канади.

Після цього РПЦ пригрозила Константинополю розривом відносин у відповідь на автокефалію Києва.

You cannot copy content of this page