fbpx
Світ
Як Чубайс на росТБ вигукнув “Слава Україні!” (відео)

Російський філософ та історик Ігор Чубайс на політичному ток-шоу на російському пропагандистському телеканалі НТВ спочатку назвав присутніх “дебілами”, а потім вигукнув: “Слава Україні!” Відео виступу Чубайса опублікували на YouTube.

На передачі “Місце зустрічі” йшло обговорення заборони фільму “Іронія долі, або З легким паром!”. Присутній у студії Ігор Чубайс, старший брат колишнього віце-прем’єра Анатолія Чубайса, заявив що “Іронія долі” – це “абсолютно антирадянський кінофільм”, так як Рязанов показав, що “на тлі тотальної стандартизації” людина залишається “абсолютно вільною”.
“Ви сенс не зрозуміли! Кого ви навчаєте, дебіли!”, — заявив Чубайс.

Після того, як Чубайса запитали, за що ж тоді київська влада заборонила цю “антирадянську” стрічку, він відповів, “тому що Рязанов обійшов цензуру, як і всі справжні російські письменники і автори”. Обурені гості почали кричати, щоб “божевільного” вивели зі студії. Тоді, втративши самовладання, Чубайс вигукнув “Слава Україні!”.
Крім того, Ігор Борисович заявив, що в Україні демократичні вибори, і він радить агресивній публіці подивитися фільм “Вокзал на двох”, де, за його словами, людина з волі біжить назад у в’язницю.

“Ігор Чубайс має мізки, на відміну від його брата. Повна його протилежність”, “Коли заповажав Ігоря Чубайса!!!!”, “Два Чубайса, а яка різниця! Як між каналом і каналізацією”, “Молодець Ігор Чубайс. Має свою точку зору. Не стадо. Респект йому”, “Як смішно, коли кацапам намагаються відкрити очі на правду, вони готові розтерзати, щоб тільки жити і далі на повідку”, “Судячи з реакції російського суспільства, свобода їм не потрібна! Тільки тюрма!!!” – пишуть одні користувачі.

“Як мені подобаються такі клоуни на нашому ТБ. Їх спеціально запрошують для оживляжа. Інакше глядач засне. А тут розвага”, “Ну а як ще звернути на себе увагу, коли ти нікому на хрін не потрібен?”, – пишуть інші.
Також на слова Ігоря Чубайса відреагував і ватажок бойовиків Захарченко.

Читайте також: ПЕРШІ СЛОВА НАДІЇ САВЧЕНКО НА РІДНІЙ ЗЕМЛІ! ПІД ОПЛЕСКИ І ВИГУКИ: СЛАВА УКРАЇНІ!

Джерело.

Реклама

facebook