fbpx
Світ
Чорногорія приєднається до санкцій проти росії

«Новопризначений чорногорський уряд готує пакет впровадження всіх санкцій проти рф, раніше введених Євросоюзом», – про це повідомило посольство України в Чорногорії.

“У ході бесіди з Тимчасово повіреною в справах України в Чорногорії Наталією Фіялкою шеф чорногорської дипломатії висловив чітку підтримку Україні з боку Уряду Чорногорії, а також українській боротьбі за територіальну цілісність, суверенітет та незалежність проти брутальної російської агресії”, – кажуть про відвідини міністра ЗС Ранко Кривокапича в посольстві України.

Серед іншого, міністр Кривокапич зазначив, що “Чорногорія добре розуміє український народ, підкресливши близькість доль двох народів із їхніми “великими сусідами”. Він додав, що допомога нового уряду Україні буде збільшуватися, а також те, що триває підготовка до впровадження Чорногорією всіх пакетів антиросійських санкцій”.

Раніше рішення щодо антиросійських санкцій попередньому чорногорському уряду вдалося ухвалити із третьої спроби. До цього пропонувалися різні варіанти компромісних постанов, які формально підтримували обмежувальні заходи ЄС проти рф, але фактично не запроваджували їх, пише Укрінформ.

Фото: Цензор.

05/08/2022