fbpx
Світ
Чому 10 серпня краще не летіти в Європу і з Європи

На 10 серпня призначений страйк пілотів найбільшої бюджетної авіакомпанії в світі Ryanair. Він триватиме 24 години. Страйкувати будуть пілоти в Бельгії, Ірландії, Швеції. У середу, 8 серпня, до них вирішили приєднатися німецькі колеги. Очікується, що підтримають страйк пілоти і в інших європейських країнах, пишуть “Факти”.

Страйком будуть охоплені всі рейси авіакомпанії, що вилітають з аеропортів зазначених країн з 04.00 10 серпня до 04.00 11 серпня за київським часом. Це буде найбільший страйк в історії Ryanair. Він торкнеться десятки тисяч пасажирів. Адже на зазначені добу були заплановано 2 400 рейсів ірландської авіакомпанії.

На прес-конференції німецької профспілки пілотів Cockpit 8 серпня, яка пройшла у Франкфурті-на-Майні, лідер організації Мартін Лохера приніс «найглибші вибачення пасажирам», які постpaждають в результаті страйку пілотів.

При цьому відповідальність за майбутні незручності він поклав виключно на менеджмент Ryanair. Він нагадав, що Cockpit з січня 2018 року веде переговори з керівництвом ірландської авіакомпанії, домагаючись укладення першої тарифної угоди з Ryanair і підвищення заробітних плат. Орієнтиром для переговорів називаються тарифні умови туроператора Tui, який, як і Ryanair, використовує літаки Boeing 737. Зважаючи на відсутність прогресу на переговорах 96 відсотків опитаних членів Cockpit висловилися за подальшу боротьбу шляхом страйку.

Читайте також: Українському продюсеру Костянтину Меладзе заборонили в’їзд до країн Євросоюзу до 2020

Як відомо, Ryanair базується в Ірландії, проте виконує польоти по всьому Євросоюзу і в ряд інших країн, використовуючи в якості великих пересадочних вузлів багато аеропортів, включаючи німецькі.

Відзначимо, керівництво Ryanair ще не розібралося зі скандалом, який виник після дводенного страйку бортпровідників, який пройшов 25-25 липня. В цілому не змогли полетіти не менше 100 тисяч пасажирів. За правилами Євросоюзу, кожен з них має право на компенсацію. Оскільки мова йде про так звані короткі рейси, то сума компенсації становить 250 євро. Однак Ryanair відмовилася виплатити ці гроші.