fbpx

Через хворобу жінка роками не могла заплющити очі

Лікарі врятували британку від синдрому Міллера Фішера. Від недуги вона не могла заплющувати очі, усміхатися та говорити. Про це розповідає dailymail.

Мама двох дітей Діпті Тейт, віком 43 років мала паралізований нерв обличчя з 2013 року. Після прогулянки зі своїм чоловіком-фотографом вона відчула, що обличчя втратило здатність рухатися, не могла закривати очі.

“Мої губи застигли. Це було так страшно. Потім не могла нормально говорити та жувати. Стан був схожим на анестезію”, – розповідає жінка.

З часом через хворобу жінка почала потерпати від депресії, уникала спілкування з людьми. Вилікувати Діпті вдалось без оперативного втручання – після курсу самогіпнозу. Він тривав рік.

“Щодня я робила вправи. Вони тривали по 20 хвилин. Були направлені на те, щоб відновити пам’ять м’язів. Я не могла говорити, але проговорювала про себе слова, стимулюючи м’язи рухатись”, – розказує Діпті Тейт.

Під час терапії жінка дивилася на старі світлини та відео, де вона широко усміхалася та почувала себе при цьому щасливою. З часом навіювання принесло результат, жінка знову змогла говорити, широко усміхатися та моргати.

Читайте також: 5 фактів про «прописку», які точно полегшать ваше життя

 

Джерело.

You cannot copy content of this page