fbpx
Світ
Чавінда – невеличке селище в Мексиці, де викривляється час та простір та відбуваються дивні речі

Існування містичних місць на планеті давно вже не є секретом.

Чавінда – одне з таких загадкових місць, де відбуваються незрозумілі речі, пов’язані з викривленням часу та простору. Їх не можна пояснити з точки зору науки і логіки, але їх свідками стали десятки людей.

Чавінда – це невелике селище в Мексиці, населення якого налічує близько  10 000 осіб. Перші люди оселилися тут у 14 столітті – це був народ тараско. Вони й дали назву цьому населеному пункту, що в перекладі означає – місто вітрів і вихорів. Колоністи з Іспанії з’явилися тут лише у 16 ​​столітті.

Перші дивні події сталися тут кілька десятиліть тому, тоді Чавінда й стала відомою. Група шукачів скарбів, що вирушила на пошуки свого щастя і багатства, спочатку зіткнулася з частими поломками автомобілів. Продовжувати шлях було складно та проблемно. Коли вони таки досягли пункту свого призначення, до них наблизився вершник. Ні, це не був міраж, людина була цілком реальна і зав’язала з ними розмову. Виявилося, що він побачив шукачів скарбів з вершини найближчої гори і вирішив познайомитися. І все б нічого, тільки спуститися до них зайняло 5 хвилин, в той час, коли всі присутні там люди розуміли, що для такого шляху потрібно не менше 2 годин. Шукачі бачили його на тій самій вершині і точно розуміли, про яку відстань йдеться.

Пізніше один із автомобілів шукачів скарбів просто зник: чи кудись безслідно зник, чи став невидимим. Це було останньою краплею, і група вирішила залишити Чавінду в терміновому порядку на автомобілях, що залишилися у них.

Таких ситуацій опісля відбувалося безліч із зовсім різними людьми. Вчені не змогли знайти пояснення таким тимчасовим викривленням. Всі, хто приїжджає сюди, стикалися і продовжують стикатися зі зміненим простором та плином часу.

За всіма ознаками, у Чавінді є точка перетину різних світів. Це – єдина версія, яка хоч якось пояснює те, що відбувається. Але вона не є навіть трохи офіційною або визнаною.

Досі в це мексиканське селище не заростає стежка туристів та ентузіастів, які бажають розгадати таємницю часу та простору. Люди там не пропадали, тому селище не є закритим чи забороненим до відвідування. Воно знаходиться в штаті Мічоакан, і кожен може вирушити до містичної Чавінди хоч зараз. Аномальні явища продовжуються, але чіткого пояснення їм нема, лише теорії.