fbpx

Чарівна донька Кемерона зворушила журналістів під час прощальної промови батька на Даунінг-стріт

Сім’я попрощалася із найвідомішим будинком Британії, який став домом для неї на 6 років.

Учора, 13 липня, Девід Кемерон виголосив прощальну промову перед резиденцією на Даунінг-стріт перед тим, як до будинку в’їхала новий прем’єр Великої Британії Тереза Мей. Його супроводжувала родина, і особливу увагу фотографів та журналістів з-поміж усіх прикувала молодша донька Кемерона. Як зазначають британські ЗМІ, цього вечора Кемерон та його дружина Саманта представили своїх дітей перед камерами країни вперше.

Колишній очільник британського уряду пригадав, як п’ятирічна Флоренс одного разу залізла в червону міністерську валізку безпосередньо перед зарубіжним відрядженням батька і благала взяти її з собою. Вона провела все своє життя на Даунінг-стріт, однак швидкі зміни в політичному житті країни змусили її родину завчасно покинути урядовий будинок. Флоренс під час промови Кемерона то посміхалася камерам, то сором’язливо чіплялася до одягу матері і боязко поглядала на інших членів родини.

Читайте також: ПРИНЦЕСА ШВЕЦІЇ ВІКТОРІЯ ОХРЕСТИЛА СИНА ОСКАРА

Кемерон, яка сама є модельєркою, одягла своїх доньок в чарівні квітчасті сукні, куплені в інтернет-магазині: одяг 12-річної Ненсі коштував родині £ 48,30, а Флоренс – £ 32,50. Тим часом їхній дев’ятирічний брат Елвін слухав історичну промову батька в білій сорочці, чорних штанях та модних високих кросівках.

Кемерон подякував своїм дітям, “для яких будинок на Даунінг-стріт був прекрасним домом останні шість років”. Потім сім’я сіла до двох машин і залишила найвідомішу адресу Британії.

Саманта заявила, що не збирається переглядати результати референдуму щодо Brexit, проте її уряду знадобиться додатковий час, перш ніж він буде готовий розпочати переговори про вихід країни з Євросоюзу.

385604001

Дочка Камерон

Джерело.

You cannot copy content of this page