fbpx
Світ
“Будинок ската” – дизайнер з Ванкувера (Канада) спроектував фантастичний дизайн будинку (фото)

Дизайнер із Ванкувера використовує 3D-рендерінг своїх проектів, щоб показати можливості виразної архітектури.

Емі Кандалгаонкар переїхав до Канади трохи більше року тому. Він народився в Індії, отримав ступінь магістра архітектурного дизайну у Великобританії, а зараз живе у Ванкувері. Натхненний існуючою бруталістською архітектурою Ванкувера, як-от MacMillan Bloedel Building у Західній Джорджії, Кандалгаонкар створив зображення того, що він назвав «будинок ската».

Зображений на його сторінці в Instagram, дизайн будинку Stingray є тонким нагадуванням морської істоти з відкритим бетоном і скляним басейном. Будинок виходить на океан, розташований на природних скельних утвореннях, настільки звичних для берегової лінії Британської Колумбії.

Хоча це лише візуалізація, Кандалгаонкар вважає, що якщо будинок Stingray буде побудовано, він може похвалитися ціною десь між 3-4 мільйонами доларів.

Кандалгаонкар визнає, що відкриті бетонні блоки, що є одним з основних принципів бруталської архітектури, не так цінуються, як колись у 70-х і 80-х, але сумує, що вони зникають.

“Сьогодні вони фактично зникають, тому що люди часто вважають їх потворними, – сказав він. – Тепер їх замінюють ці нові квартири день у день, і я відчуваю, що це велика втрата культури для Ванкувера”.

Для тих, хто не звик до таких дивовижних проектів у своїй архітектурі, Кандалгаонкар сподівається, що люди можуть відкрити свій розум на думку про те, що архітектура — це мистецтво, форма вираження.

«Я думаю, що люди схильні дивитися на архітектуру чи будинок просто як на коробку для життя, і я думаю, що людям потрібно дивитися на це більше, ніж це», – сказав він.

фото: Amey Kandalgaonkar