fbpx

Борислава Розенблата виключили з членів фракції БПП

Фракція партії БПП прийняла рішення виключити Борислава Розенблата з членів фракції. Фракція також ухвалила рішення дати згоду про зняття з нардепа депутатської недоторканності і притягнення його до відповідальності, повідомляє “Кррреспондент” з посиланням на прес-службу політичної сили.

Уточнюється, що Розенблат особисто звернувся до фракції з проханням проголосувати за зняття з нього депутатської недоторканності.

“Я прошу дати мені можливість захистити себе в суді. Я готовий відповідати за всі свої вчинки. У сесійній залі під час розгляду мого питання я здам всі свої закордонні паспорти. Жодного паспорта іншої країни в мене немає. Щоб не було плям на Блоці, я вийду з фракції на час проведення слідства і суду. І коли я зможу відстояти своє ім’я, я буду просити вашого дозволу повернутися у фракцію”, – сказав депутат перед голосуванням фракції.

Читайте також: Оприлюднено відео, на якому помічниця Полякова отримує хабар, а Розенблат озвучує “розцінки”

Фракція також проголосувала за позбавлення депутатської недоторканності і притягнення до відповідальності всіх шести народних депутатів, на яких є подання Генпрокуратури.

You cannot copy content of this page