fbpx
Події
Оприлюднено відео, на якому помічниця Полякова отримує хабар, а Розенблат озвучує “розцінки”

НАБУ оприлюднило відео, на якому видно момент передачі хaбaря помічниці народного депутата Максима Полякова.

Відеоролик тривалістю майже 20 хвилин був продемонстрований 6 липня на засіданні регламентного комітету, де й розглядалось питання про зняття недоторканності та притягнення до відповідальності народного депутата від “Народного фронту” Максима Полякова.

На відео присутні записи телефонних розмов, під час яких помічниця Полякова озвучує суми отримання хабаря, а також присутнє відео, на якому видно, як вона його отримує.

Згідно із одним відеозаписом, 17 листопада 2016 року відбулася зустріч агента “Катерини” з помічником Полякова Тетяною Любонько, під час якої остання розповіла про механізм погодження законодавчих ініціатив та повідомила, що умовою сприяння у просуванні законопроектів “Катерини” є передача 15 тисяч доларів США.

Ця сума мала бути розподілена між нардепом Поляковим, народним депутатом від БПП Розенблатом та керівником “Держгеонадр” Бояркіним.

За свою частку Поляков, за версією слідства, придбав собі та своїй дружині мобільні телефони.

На відео також присутні кадри, як помічниця Полякова купує за “виручені” гроші телефони.

Журналісти програми “Схеми” повністю розшифрували відео, яке було продемонстроване вранці 6 липня на засіданні регламентного комітету.

6 липня регламентний комітет Верховної Ради розглянув подання ГПУ про зняття недоторканності та притягнення до відповідальності народного депутата від “Народного фронту” Максима Полякова. Подання він назвав необґрунтованими і скерував їх на розгляд голови Верховної Ради.

Читайте також: На Україну насувається штoрм: карта областей де оголошено попередження

Джерело.

facebook