fbpx
Світ
Борис Джонсон написав зворушливого листа українським дітям: “Ви не самотні”

Прем’єр-міністр Великої Британії і великий друг України Борис Джонсон написав емоційного листа дітям України, в якому запевнив, що вони не самотні.

Борис Джонсон написав, що йому було дуже сумно бачити порожні вулиці Києва без дітей, але діти повинні пам’ятати про дві речі: вони повинні пишатися своєю країною і вони уже мають мільйони друзів по всьому світу.

“Коли ваш президент показав мені Київ минулого місяця, відсутність дітей та молоді на вулицях і в парках дуже засмутила мене. Після вторгнення багато хто з вас був змушений покинути свої будинки.

Багато з вас бачили або пережили те, свідком чого не повинна бути жодна дитина. Однак кожного дня українські діти вчать усіх нас тому, що означає бути сильним і гідним, високо тримати голову навіть у найважчі часи. Я не можу придумати кращого прикладу для наслідування для дітей і дорослих у всьому світі.

Можливо, вас розлучили з друзями вдома, але у вас є мільйони інших людей по всьому світу. Тут, у Сполученому Королівстві, ми вивішуємо українські прапори над нашими будинками, офісами, церквами, магазинами та ігровими майданчиками, навіть над моїм власним дахом на Даунінг-стріт, де вікна заповнені соняшниками, намальованими британськими дітьми.

Наші молоді люди малюють ваш прапор у своїх класах та роблять сині та жовті браслети на підтримку вашої країни”, – зазначив Джонсон.

Він також додав:

“Я вірю, як і ваш президент, що Україна виграє цю vійну.

Я всім серцем сподіваюся, що незабаром ви зможете повернутися у свої будинки, у свої школи, у свої сім’ї. І що б не сталося, скільки б часу це не зайняло, ми у Великій Британії ніколи вас не забудемо і завжди будемо пишатися тим, що можемо називати вас своїми друзями”.

Фото з відкритих джерел