fbpx

Більше тисячі людей просять залишити назву міста Горішні Плавні

30 червня 2016 року петиція «Залишити назву міста Горішні Плавні» на сайті Горішньоплавнинської міської ради зібрала 1000 підписів, що у майже 6 разів більше ніж потрібно для того, щоб петицію розглянули на сесії міської ради.

Петицію можна переглянути за посиланням – http://www.komsomolsk-rada.gov.ua/petitsiyi/4344-zalishiti-nazvu-msta-gorshn-plavn.html.

В петиції йдеться про те, що Горішні Плавні стали символом декомунізації й отримали підтримку багатьох відомих людей в Україні. Ніколи Комсомольськ не мав і не міг мати такого визнання в Україні, а сьогодні тисячі людей хочуть приїхати в Горішні Плавні та відкрити їх для себе.

Зокрема на підтримку назви висловились: Андрій Парубій, Надія Савченко, Олег Ляшко, Іван Крулько, Володимир В’ятрович, Марія Бурмака, Олесь Доній, Ігор Захаренко, Дмитро Гнап, Роман Скрипін та інші.

Автор петиції – громадський активіст, координатор кампанії «Горішні Плавні – це круто!» Олексій Захарченко стверджує, що з кожним днем настрої місцевих мешканців до назви змінюються і з’являється все більше її прильників, проте влада, на чолі з міським головою Дмитром Биковим робить все для того, щоб люди її не сприймали:

«Я щойно повернувся з Горішніх Плавнів і з упевненістю можу сказати, що ворожість та не сприйняття нової назви міста згасає. Люди починають звикати і продовжують жити своїм буденним життям. Це якраз той ідеальний момент, коли б можна було запустити інформаційну кампанію на підтримку назви, розповісти про те, що вона вже дала місту і що може дати, запросити туристів до міста. Проте влада навпаки організовує громадські слухання, подає позови до суду, розпускає байки про «Вєрхніє Болота» – і все це лише для того, щоб стерти Горішні Плавні з карти України», – поділився Олексій Захарченко.

Активісти визнають, що далеко не всі підписанти петиції проживають в Горішніх Плавнях, але наголошують на тому, що ця петиція є черговим доказом того, що сотні українців з усього світу підтримують це прекрасне місто і переймаються його подальшою долею:

«Відповідаючи на закид міського голови Дмитра Бикова про те, що петицію підписали багато людей в інших містах і навіть країнах, я скажу, що так і є! Але встановити чи є вони мешканцями Горішніх Плавнів або прописані там – не можливо. Наприклад мій друг, який як і я вже декілька років проживає у Києві й підписав петицію, прописаний в Горішніх Плавнях. То має він право підписувати дану петицію чи ні? Чи є це порушенням Закону України та Положення міської ради про електронні петиції? Звичайно ні! Але з 1000 підписантів, понад 175 (кількість підписів необхідна для розгляду петиції) проживають безпосередньо в Горішніх Плавнях. Тому петиція мусить бути винесена на розгляд сесії міської ради. В інакшому випадку ми будемо звертатися до суду та народних депутатів України» – повідомив Олексій Захарченко.

Читайте також: ВІРНІ УГКЦ ПРОСЯТЬ ПРЕЗИДЕНТА ЗАХИСТИТИ ЇХ ГОЛОВНИЙ CОБОР

Активісти запевняють, що вони й надалі продовжуватимуть промо-кампанію Горішніх Плавнів в мережі Інтернет та у соціальних мережах, не зважаючи на те, чи підтримуватиме їх місцева влада чи ні:

«Наша мета – щоб про Горішні Плавні дізналися в кожному куточку України та світу, побачили їх неймовірну красу, завітали до них. Ми хочемо, щоб Горішні Плавні стали туристичною Меккою України. І поки влада буде без діяти, ми вважаємо своїм громадянським обов’язком кожному розповісти про Горішні Плавні, заради майбутнього міста!» – поділилися вони.

You cannot copy content of this page