fbpx
Світ
Білорусь намагалася блокувати резолюцію по Криму на Генасамблеї ООН

Представники Республіки Білорусь в ООН намагалися зупинити розгляд резолюцій у третьому комітеті Генеральної Асамблеї ООН стосовно прав людини
Про це заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця написав у Twitter.

“Білорусь в ООН намагалася зупинити розгляд всіх резолюцій в 3 Комітеті щодо прав людини, у тому числі в Криму, і зазнала поразки”, – написав Кислиця.

У свою чергу перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова у Faсebook повідомила, що проти ініціативи Білорусі проголосували 101 країна-член ООН, утрималися – 37, “за” – 32.

За її словами, Білорусь винесла на голосування комітету пропозицію взагалі не розглядати порядок денний (no action motion).

Також вона опублікувала список 32 країн, які підтримали пропозицію Білорусі. Зокрема, це Алжир, Ангола, Бангладеш, Білорусь, Болівія, Бруней, Бурунді, Китай, Коморські острови, Куба, КНДР, Єгипет, Індія, Індонезія, Іран, Кенія, Киргизстан, Лаос, М’янма, Нікараґуа, Російська Федерація, Сінгапур, Судан, Сирія, Таджикистан, Узбекистан, Венесуела, В’єтнам, Зімбабве, Ірак, Гамбія та Еритрея.

Читайте також:  “Наші громадяни можуть подавати позови проти РФ та вимагати арешту російського майна за кордоном”: Портніков прокоментував рішення Міжнародного кримінального суду

 
Джерело.