fbpx

“Біда, що молимось чужим богам і схиляємось перед чужими героями” – боєць Дана Виноградова (відео)

Моє покоління 30-річних не може пригадати з дитинства справжніх героїв. Навіть з Другої світової, немає тих, хто б захищав українців. Лише в свідомому дорослому віці мені довелося дізнатися про Українську Повстанську Армію, про Організацію українських націоналістів та про Дружини українських націоналістів. Тобто, що були такі люди, які, виявляється, боролися за Україну”, – розповіла Gazeta.ua боєць “Правого сектору” Дана Виноградова.

Дівчина захищала селище Піски на Донеччині. В бою осінню 2014 року отримала важку контузію та забій внутрішніх органів. Зараз Виноградова організатор одного з найбільших в Україні патріотично-вишкільних таборів для дітей “Трахтемирівська Січ”.

“Першопричиною всіх українських бід є те, що нас виховували рабами. Всі молились чужим богам і схилялись перед чужими героями. Російська імперія відняла в українців героїв і розбавила своїми. Не говорячи про військових, Михайло Врубель, киянин творив і розписував в Україні, збожеволів і вмер в Україні, але, відкриваючи міжнародні каталоги, ми читаємо: “російський художник”, – додала боєць.

Читайте також:    Масова бійка в Дніпрі: соцмережі шоковані відео

 

Джерело.

You cannot copy content of this page