fbpx
Світ
Безвізовий режим з ОАЕ: в МЗС назвали умови для українців

Безвізовий режим України з Об’єднаними Арабськими Еміратами почне діяти 31 грудня цього року, проте українці повинні підійти до нього у серйозно.

Директор департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Сергій Погорельцев розповів про умови вільного переміщення громадян України в ОАЕ, пише “segodnya“.

Він розповів, які стоять паспортні вимоги перед охочими поїхати в Емірати, і який термін перебування дозволяється.

“Безвізовим режимом з ОАЕ можуть скористатися громадяни України пред’явники дипломатичних і службових паспортів з безконтактним електронним носієм, термін дії яких становить не менше 6 місяців. Вони можуть в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території Об’єднаних Арабських Еміратів терміном до 90 днів протягом кожних 180 днів.

Українці з біометричними паспортом, термін дії яких становить не менше 6 місяців, можуть в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території ОАЕ строком до 30 днів”, сказав Погорельцев.

Він зазначив, що всі громадяни Еміратів можуть в’їжджати в Україну на таких же умовах, але на єдиний термін – до 90 днів протягом кожних 180 днів.

facebook