fbpx
Політика
Без повернення грошей Януковича виконати бюджет-2017 неможливо – Бурбак

Фракція “Народний фронт” наполягає на прийнятті закону про спецконфіскацію вкрадених Януковичем мільярдів. Оскільки ці кошти заклали в держбюджет 2017 року.

Про це заявив керівник фракції Максим Бурбак на погоджувальній раді.

“Ми ще раз нагадуємо, що без ухвалення закону про спецконфіскацію і без повернення державі грошей Януковича зшити бюджет-2017 неможливо”, – наголосив він.

Максим Бурбак оголосив вимогу фракції зарахувати до порядку денного законопроект про режим спецконфіскації грошей Януковича (№5142), а також законопроект №5088, розроблений депутатами від “Народного фронту” щодо розподілу конфіскованих 40 млрд грн.

“Нагадую, 20 мільярдів гривень пропонуємо направити на підвищення обороноздатності та національної безпеки, а 20 мільярдів – на підвищення соціальних стандартів”, – сказав депутат.

Він також нагадав, що “Народний фронт” ініціював скасування підвищення зарплат депутатам, і завтра парламент повинен проголосувати за це.

Бурбак звернувся до голови Верховної Ради Андрія Парубія з проханням оприлюднити прізвища ініціаторів підвищення зарплатні.

“Закликаю вас, пане голово, оприлюднити прізвища депутатів, які були ініціаторами цього ганебного рішення”, – наголосив політик.

Читайте також:  Мінімальна зарплата в Україні має зрости до 7 500 грн – Насиров

Джерело.

facebook