fbpx
Політика
Мінімальна зарплата в Україні має зрости до 7 500 грн – Насиров

У майбутньому мінімальна заробітна плата в Україні повинна бути підвищена до 5 тис. грн, а пізніше і зовсім до 7 500 гривень.

Про це у своєму блозі на “Обозревателе” написав голова Державної фіскальної служби Роман Насиров.

“Зараз одна з найважливіших ініціатив ДФС отримала підтримку Кабінету міністрів. Уряд планує збільшення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень. Це тільки перший крок, у наступному році заробітна плата повинна бути збільшена до 5 000, а потім і до 7 500 гривень”, – зазначив він.

За словами Насирова, збільшення мінімальної заробітної плати – ще один важливий етап на шляху до виведення економіки з тіні та повного знищення такого явища, як зарплата “в конвертах”. А це, у свою чергу, забезпечить зростання надходжень до Державного бюджету.

Голова ДФС також зазначив, що зараз вона перевиконує плани з надходжень до бюджетів усіх рівнів.

“Це означає, що всі передумови для фактичного збільшення мінімальної заробітної плати є. Наш прямий обов’язок – забезпечити стабільність економіки та добробут громадян”, – резюмував Насиров.

Як повідомляв “Обозреватель”, прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що з 1 січня 2017 року мінімальна зарплата в Україні виросте удвічі – до 3200 гривень, якщо Верховна Рада підтримає відповідну ініціативу Кабміну.

Читайте також:  Такого ще світ не бачив: декларація Насірова підірвала всю мережу

Джерело.

facebook