fbpx
Світ
Багатодітна сім’я з PФ здивувала вибором імені для доньки

У Воронезькій області Pосії Микола та Наталія Шишкіни вирішила назвати свою новонароджену доньку красномовним іменем Pосія. До слова, це вже шоста дитина в активі подружжя.

Відповідна інформація з’явилася на сайті РАГСу Воронезької області, передає 24 канал.

Зазначається, що серед тих, хто вітав багатодітних батьків з черговим поповненням, був і представник правлячої партії “Єдина Pосія”. Політик побажав сім’ї процвітання, здоров’я, успіхів у навчанні дорослим поколінням, а також подарував їм сувенір.

Також подарунки Шишкіним подарувала і представниця районної жіночої ради.

Читайте також: Найпопулярніші імена, якими українці називали дітей у 2017 році

“Подружжя Шишкіних було вдячним гостям за увагу, подарунки та добрі слова. А маленька Pосія весь час спокійно спала на руках мами, не помічаючи того, що відбувається навколо”, – підкреслюють у РАГСі.

За інформацією pосійських ЗМІ, Pосією дівчинку назвали не лише з патріотичних міркувань, а також батькам було важливо, щоб в імені маляти було дві приголосних разом (pосійською у слові Pосія відбувається подвоєння “с” – “Pоссия”). Такої традиції родина Шишкіних дотрималась і щодо старших дочок, яких батьки нарекли Каміллою, Жанною та Ізабеллою.

Додамо, що у Воронезькій області, а саме у місті Павловську, до цього випадку вже була одна Pосія – дівчинка з таким ім’ям народилася в січні 2009 року в родині Володимира та Марини Киценків, а зараз вже ходить до третього класу. Між іншим, її брата звуть Володимиром, відтак свого часу був жарт: “Володимир Володимирович побачить, як Pосія підніметься з колін і встане на ноги”.