fbpx
Світ
Бабуся із США перехитрила шахраїв, які хотіли її обдурити і допомогла поліції їх затримати

Невідомі зателефонували старенькій і стверджували, що її внука начебто затримали у нетверезому стані за кермом і йому потрібна застава, щоб вийти на волю.

73-річну жінку із Нью-Йорка шахраї мали намір обдурити на декілька тисяч доларів. Але завдяки своїй кмітливості бабуся перехитрила потенційних злодіїв, обвівши їх кругом пальця.

Місіс Джин – колишня диспетчерка служби “911” каже, що в четвер вранці їй зателефонував невідомий, який стверджував, що є одним із її онуків.

Той, хто дзвонив, сказав, що його затримали за водіння в нетверезому стані і йому потрібна застава, щоби вийти на волю.

“Він почав називати мене “бабусею”, але в мене немає онука, який їздить за кермом, тож я здогадалася, що це шахрайство”, – розповіла жінка.

Джин відразу зрозуміла, що дзвінок був фейком, але вирішила підіграти, щоби затримати зловмисника.

Жінці дзвонили кілька разів. При цьому дзвінки здійснювали різні чоловіки. Один із них стверджував, що він є адвокатом її онука і що йому потрібно 8 тисяч доларів для застави.

“Я сказала йому, що у мене є гроші в будинку і я готова їх віддати. Я подумала, що він не погодиться приїхати, але він попався на мою приманку”, – ділиться жінка.

Тим часом бабуся викликала поліцію.

Коли чоловік, який представився поручителем, прибув до будинку, щоб забрати готівку, жінка вручила йому конверт, наповнений паперовими рушниками.

Офіцери, які уже чекали напоготові, взяли під варту шахрая. Ним виявився 28-річний чоловік. Злодія затримали і звинуватили його в замаху на велику крадіжку третього ступеня.

Правоохоронці порекомендували громадянам бути пильними, адже схожих схем шахрайства, у яких обдурюють літніх людей, багато.

Жінка, яка допомогла поліції, сподівається, що її історія послужить застереженням для інших і рада, що ніхто не постраждав.

Фото: CBS New York