fbpx
Світ
Авіаносець ВМС США підійшов до Північної Кореї на відстань удару

“Карл Вінсон” супроводжують два есмінця, підводні човни та ракетний крейсер.

Авіаносна ударна група ВМС США на чолі з атомним авіаносцем “Карл Вінсон” підійшла до Корейського півострова в очікуванні можливого нового ядерного випробування в КНДР або пуску балістичних ракет.

Згідно з даними американської приватної розвідувально-аналітичної компанії “Стратфор”, авіаносна група в даний час знаходиться на захід від японського острова Кюсю і рушить через Корейську протоку в акваторію Японського моря до східного узбережжя КНДР.

Там, за повідомленням японських ЗМІ, які посилаються на джерела в Силах самооборони країни, до них також приєднаються японські бойові кораблі.

До складу авіаносної групи ВМС США крім авіаносця “Карл Вінсон” входять ракетний крейсер “Лейк Чемплейн” і два есмінця – “Майкл Мерфі” і “Уейн Мейер”. Крім того, групу супроводжують атомні підводні човни, оснащені крилатими ракетами “Томагавк”.

Раніше ЗМІ повідомляли, посилаючись на дані розвідки, що США готові завдати превентивного удару по КНДР, якщо будуть помічені ознаки підготовки до ядерних випробувань.

Читайте також:   “Прислали зовсім дебіла”: соцмережі шокувало хамство нового постпреду Росії в ООН

Джерело.