fbpx
Політика
Молоду заступницю міністра Авакова Дєєву викрили в службовому підробленні: дівчині загрожує в’язниця (відео)

При призначенні Дєєвої замміністра в анкеті виявилися недостовірні дані.

Призначення заступником міністра внутрішніх справ України з питань євроінтеграції 24-річної (розпорядження №806) Анастасії Дєєвої відбулося з порушенням процедури, що карається позбавленням волі на строк до 3 років.

Про це в своєму фейсбуці написала перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

В анкеті Дєєвої вказані 10 років трудового стажу, які вимагаються від чиновників такого рангу за законом про держслужбу. Таким чином, виходить, що 24-річна дівчина працює на благо країни з 14 років.

“Питання не в фото – ню. Хто як хоче – той так і фотографується, і ніякі фото не можуть бути підставою ні для призначень, ні для звільнень. Питання не в святенництві, яке, як, нам дійсно ще довго разом слід долати . Питання порушення процедури. Заступник міністра з питань євроінтеграції, не дивлячись на процедуру, не була узгоджена з профільним віце-прем’єром з питань євроатлантичної інтеграції. Процедура призначення пройшла поза конкурсом. В анкеті явно  вказані недостовірні дані “, – написала Геращенко.

“В анкеті явно вказані недостовірні дані” – це основна ознака злочину, передбаченого статтею 399 Кримінального кодексу України (службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих даних). Покарання – обмеження волі на строк до трьох років з правом обіймати певні посади на строк до трьох років, – уточнив екс-начальник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк коментуючи відповідний пост.

Читайте також: Перші наслідки снігової стихії. Сотні населених пунктів – відрізані від електрики

Джерело.

 

Related Post

facebook