fbpx
Світ
Американська співачка українського походження підтримала українців: зворушливе звернення артистки

Американська співачка українського походження Келсі Кімберлін звернулася до світу із проханням підтримати українців.

У зворушливому відеозверненні, яке співачка опублікувала у своєму Інстаграмі, вона розповіла, чому не тільки політики та дипломати, але й пересічні громадяни мають у ці дні стати українцями.

“Я – американка українського походження. Сьогодні увесь світ спостерігає, що відбувається в моїй улюбленій Україні. Я закликаю всіх задуматися над тим, що таке бути українцем, вільним від війни.

Заплющіть очі і уявіть наші зелені родючі землі, які здавна називають житницею світу, тому що ми забезпечуємо планету не лише їжею, а й добром, красою та людяністю.

Уявіть собі сотні миль чудових соняшників, які рухаються в унісон із сонцем, а потім опускають свої пелюстки для спокійної ночі.

Почуйте суєту яскравих міст і послухайте, як вітер доносить звуки коней, які привозять фургони фруктів та овочів на сільські ринки.

Подивіться, як діти грають і сміються на вулиці без будь-якої турботи. Це та Україна, яка чекає на нас, доки всі цивілізовані нації та всі цивілізовані громадяни планети об’єднаються в солідарність з нами.

Разом ми всі єдине ціле, бо якою є Україна, таким і весь вільний світ. Залишайтеся з Україною”, – сказала Келсі Кімберлін.

Співачка з трепетом згадує літні канікули, проведені в Україні і мріє найближчим часом побачитися із друзями дитинства та рідними.

Артистка наголосила у своєму зверненні, що давно стежить за всіма подіями в Україні та вболіває за український народ і прагне, щоби якомога більше людей дізналися, що насправді відбувається в Україні.

Як відомо, мати Келсі – українка, а нині сама співачка мешкає у Вашингтоні, в окрузі Колумбія.

Фото:shymkent.info