fbpx
Світ
Американська фігуристка виступила на Олімпіаді у сукні, яку для неї власноруч зробила мама. Дівчина здобула срібло і завдячує маминій турботі

Американська фігуристка Карен Чен, яка представляє США на Олімпіаді в Пекіні, розповіла, що її мама власноруч зробила для неї чудове плаття для фігурного катання.

Дівчина здобула срібло в командному фігурному катанні завдяки прекрасному вільному виступу. Але Карен Чен вважає, що успіху досягнула також тому, що одягла приголомшливе лавандове плаття для свого виступу. Виявляється, сукню створили не дизайнери, а її мама.

Це вбрання стало для дівчини солодким нагадуванням на олімпійському льоду про материнську любов.

Мати справді зробила чудову сукню, у якій дочка виступила на Олімпіаді. Вона має рукави-дзвіночки, спідницю з рифленням, усе чудово прикрашене квітами зі стразами та метеликами. Усі складні деталі, які включають вручну розклеєні намистини, стрази, блискітки та аплікації, – усе зробила мама.

“Я ношу свою сукню для фігурного катання, яку моя мама насправді зробила для мене. Вона виконала всю важку роботу і вклала в неї усю себе,” – розповіла Карен Чен.

Підтримка батьків дуже багато означає для будь-якої дитини, можна лише лише уявити, скільки часу і енергії батьки олімпійців вкладають у спортивну майстерність своїх дітей. Це нескінченні тренування, змагання, придбання спорядження та багато іншого. Мама Карен Чен зробила ще більше, доклавши зусиль, щоб створити неперевершене вбрання.

Фігуристка переконана, що саме завдяки маминій турботі здобула срібло.

Фото: today.com.