fbpx
Політика
Я нікуди не збирався тікати, – Насіров заговорив через Facebook

Відсторонений голова Державної фіскальної служби Роман Насіров вперше після своєї госпіталізації зробив заяву. Допис з’явився на його сторінці у Facebook вранці 4 березня.

Насіров запевнив, що не імітує захворювання і не збирається відлежуватись на лікарняному ліжку чи їздити на лікарняному візку.

“У мене достатньо власної гідності та поваги до Закону, і тому я налаштований з часом піти до суду та особисто взяти участь у засіданні, на якому розглядатиметься міра запобіжного заходу щодо мене”,– йдеться у його заяві.

Насіров запевнив, що доведе безпідставність та абсурдність звинувачень, в тому числі – і в суді.

Читайте також: Стало відомо, хто керуватиме ДФС замість Насірова

“Коли саме, – це залежить від лікарів, сподіваюся, їм вдасться за короткий час завершити реабілітацію, і тоді я зможу фахово в суді публічно розгромити усі надумані звинувачення. Не робіть з мене цапа-відбувайла”,– написав він.

Відсторонений голова ДФС запевнив, що він нікуди не збирався тікати і називає себе патріотом України, а до лікарні потрапив через важку роботу.

“Насправді, робота важка, і працював на межі. Прикро, що організм не витримав раптового психологічного тиску. Але, повторюся, я зацікавлений поскоріше вирватися з лікарні, аби доказати недолугість висунутих звинувачень”, – зазначив він.

Джерело.