fbpx
Політика
Стало відомо, хто керуватиме ДФС замість Насірова

Кабінет міністрів призначив тимчасового виконувача обов’язків голови Державної фіскальної служби замість відстороненого Романа Насірова. Відповідне рішення було ухвалене під час засідання Кабміну у п’ятницю, 3 березня.

Виконання обов’язків голови Державної фіскальної служби уряд поклав на заступника голови ДФС Мирослава Продана.

У липні 2016 Продан призначений на посаду в. о. заступника голови Фіскальної служби до призначення в установленому порядку заступника голови зазначеної служби.

У 2003 році Мирослав Продан закінчив Рівненський інститут слов’янознавства, а в 2013 році – Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії при Президентові України.

Читайте також: Знепритомніти в суді: ТОП-7 найвідоміших українських симулянтів

У 2002-2005 роках він працював директором ТОВ “РОТ Україна”. З березня 2005 року почав працювати в податкових інспекціях Вінницької області та Вінниці. З травня 2012 року Продан працював заступником начальника податкової інспекції Черкаської області в Умані.

З 21 серпня 2015 року він є радником з податкової і митної справи першого рангу.

Нагадаємо, під час засідання 3 березня Кабінет міністрів усунув Романа Насірова від виконання обов’язків голови Державної фіскальної служби.

2 березня в НАБУ повідомили про вручення підозри Роману Насірову за “справою Онищенка”, яке відбулось у клініці “Феофінія”, куди раптово потрапив Насіров. Його підозрюють у причетності до “схеми Онищенка”, у вчинені дій, які завдали державі шкоди на суму у 2 мільярди гривень.

Джерело.