fbpx

8-річний хлопчик із Закарпаття звернувся до поліцейських, щоб допомогли знайти Св. Миколая, і попросити інвалідний візок для свого меншого братика

Поліцейські із Закарпаття розповіли зворушливу історію, про те, що якщо справді вірити у Св. Миколая, то він неодмінно прийде.

У місті Свалява 8-річний хлопчик на ім’я Стас прийшов до поліцейського відділку, щоб попросити про допомогу. Він дуже просив поліцейських допомоги у пошуку Святого Миколая, адже йому вкрай необхідно було віддати дуже важливий лист.

Коли правоохоронці розкрили листа, то були дуже розчулені. Виявилося, що Стас просить інвалідний візок для свого 6-річного братика.

Поліцейські вирішили здійснити прохання хлопчика. Разом з волонтерами поліцейським вдалося допомогти хлопчикові. Йому та двом його меншим братикам привезли подарунки – не лише інвалідний візок, а й зимовий одяг, іграшки та багато солодощів.

Вручати ж подарунки дітям приїхав сам святий Миколай!

Розчуленими були не лише діти та їхня мати, а й самі працівники поліції. Адже пережили історію, в якій довіра та віра в дива здійснили щиру дитячу мрію.

фото: Національна поліція

You cannot copy content of this page