fbpx
Політика
7 тисяч не межа: Гройсман обіцяє ще суттєвіше зростання середньої зарплати

Українцям збільшать середню заробітну плату вже в цьому році. Вона має зрости до 7 тисяч гривень. Однак, цей показник – не межа, вже в найближчій перспективі зарплата може зрости до 10 тисяч. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, пише 24 канал.

Він наголосив, що вже у 2017 році помітно зростання економіки. Тож збільшення зарплат цілком реальний крок.

“Вже в цьому році середня заробітна плата збільшиться до 7 тисяч гривень. В перспективі середня зарплата в країні має бути не менше 10 тисяч гривень. Ми бачимо, що це абсолютно реально”, – запевнив прем’єр.

Він також додав, що в Кабміні закладають прогнозований рівень, однак все залежатиме від проведення реформ.

Читайте також: МВФ не схвалив пенсійну реформу Гройсмана – ЗМІ

“Ми будемо працювати над збільшенням робочих місць, над вирішенням проблем інфраструктури тощо. Ми закладаємо базовий рівень – прогнозований. Але від того, наскільки швидко і якісно ми будемо робити реформи, буде залежати й економічний ріст. В короткостроковій перспективі ми можемо збільшити ріст економіки, який ми запланували на 2018-2020 роки”, – пояснив Гройсман.

Нагадаємо, раніше міністр соціальної політики Андрій Рева заявив. що середня заробітна плата в Україні зросте до кінця 2017 року. Так, її розмір становитиме 7100 гривень.

Related Post

facebook