fbpx

52-річна жінка у Австралії виносила та народила дитину для власної дорослої дочки

Її дочці Меган Уайт, 28 років. У 17 років їй поставили діагноз, згідно якого вона ніколи не могла виносити дитину. Проте вона все ще могла скористатися можливістю сурогату.

“Звісно, ​​оскільки тоді я була ще підлітком, то не дуже про це думала. Але після зустрічі зі своїм теперішнім чоловіком Клейдом у 2015 році я зрозуміла, що хочу створити сім’ю і стати матір’ю. На щастя, він завжди мене підтримував і казав, що колись ми станемо батьками, незалежно від того, що потрібно для того, щоб це сталося», – розповіла Меган.

Вони звернулися до жінки з Канади, яка погодилася стати їхньою сурогатною матір’ю. Однак, цій жінці дитину не вдалось виносити.

Матір Меган дуже переживала і вирішила допомогти доньці. Вона пройшла повне обстеження і запропонувала подружжю виносити для них дитину.

Лікарі були переконані, що 52-річна Марі цілком може стати сурогатною матір’ю і не бачили перешкод для цього.

“Для мене це такий особливий досвід, і я в захваті від того, що можу допомогти своїй доньці”, – зізналася 52-річна жінка.

Жінка народила хлопчика, якого назвали Вінстоном. Марі Арнольд надзвичайно щаслива, що допомогла своїй доньці створити повноцінну щасливу сім’ю.

“Маленький Вінстон – це все, про що ми мріяли. Він створив нашу сім’ю. Просто чудово бачити, що Меган і Клайд такі щасливі”, – розповідала Марі.

фото: news.yahoo.com

You cannot copy content of this page