fbpx

46-річна українка, яка проживає у США, виграла п’ять мільйонів доларів в лотерею(відео)

46-річна українка Оксана Захарова з Нью-Джерсі практично “помилково” виграла в лотерею п’ять мільйонів доларів. Гроші вона отримуватиме частинами до кінця свого життя, пише “Сегодня”.

Лотерейний квиток, на якому потрібно було стерти захисне поле, жінка хотіла придбати за один долар в Манхеттені (Нью-Йорк) під час шопінгу. Так сталося, що продавець випадково вручив їй квиток, який коштував десять доларів – в умовах говорилося, що головний переможець отримає п’ять тисяч доларів щотижня протягом решти свого життя.

“Продавець підсунув мені “помилковий” квиток. Я тоді почувалася недобре. Вирішила просто купити його. Протягом наступних кількох тижнів я використовувала лотерейний квиток як закладку. А потім таки стерла захисне поле, – розповіла українка. – Я ніколи нічого не виграю. Була переконана, що цей квиток – підроблений. Що це все правда, я усвідомила в офісі оператора лотереї”.

Виграш виплачуватимуть частинами. Протягом наступних 19 років – щорічно по 260 тис. доларів (чистими після вирахування податків – 172 тис. доларів). Ще буде одна додаткова виплата на 60 тис. доларів (чистими 39 тис. доларів). А вже через два десятиліття щорічна виплата становитиме 172 тис. доларів – аж до кінця її життя.

Читайте також: Чоловік пoмep через кілька тижнів після того, як виграв у лотерею мільйон

Першу частину виграшу жінка планує витратити на родинний відпочинок – поїдуть на Багами. Також гроші підуть на здобуття вищої освіти її двома дітьми.

You cannot copy content of this page