fbpx

39-річний чоловік, інфікований коронавірусом, розповів, що він відчуває і як все починалося

39 – річний британець, який заразився коронавірусом, запевнив, що новий китайський вірус зовсім не схожий на грип.

У своєму акаунті у соцмережі він поділився подробицями того, як протікає COVID-19. Про це повідомляє Обозреватель.

Зазначається, що чоловік, який паралельно страждає на цукровий діабет першого типу, помітив перший симптом вірусу 4 березня: у нього боліла голова, а також з’явилися сильні болі в легенях, потім йому стало важко дихати. А після несподіваної втрати свідомості британцю довелося звернутися до лікарні.

Зі слів чоловіка, лікарі вирішили, що у нього грип, видали йому інгалятор і Таміфлю, після чого відправили додому.

“Медтки сказали, щоб я повторно звертався, якщо мені стане гірше, і довелося це зробити. Мені стало дуже боляче дихати. Коли йшов до туалету, почувався так, ніби біжу марафон”, – зізнався він.

Уже після другого візиту до лікарні у нього діагностували коронавірус COVID-19. Британець стверджує, що у його випадку хвороба зовсім не схожа на грип.

“Це не грип. Грип – це інше. Тут же почуваєшся по-іншому”, – підкреслив він.

Чоловік ще раз вказав на сильний біль у легенях, який нагадав йому неприємні відчуття від вдихання холодного повітря. І додав, що під час використання інгалятора біль посилюється.

Поки хвороба протікає легко, він і його сім’я перебувають на домашньому карантині. Чоловіку доводиться постійно стежити за рівнем насичення крові киснем. Адже, в разі зниження цього показника, може знадобитися госпіталізація, киснева терапія і навіть інтубація.

Заголовок, головне фото, текстові зміни. – редакція Інтермаріум.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page