fbpx

20-річна українська прикордонниця стала чемпіонкою світу з універсального бою

Незважаючи на свій досить юний вік, дівчина має великий багаж перемог. Вона розповідає, що поєднувати тренування та службу їй вдається не легко, але вона наполегливо працює та впевнено йде до своєї мети.

З 8 по 12 грудня цього року у місті Анталія, що у Туреччині, відбувся чемпіонат світу з універсального бою. Серед дівчат, у ваговій категорії до 52 кг, сержант Богдана Качура посіла перше місце та здобула звання «Майстер спорту України міжнародного класу» з універсального бою. Про це повідомили у прес-службі ДПСУ.

Як відомо, Богдана – тернополянка, зараз проходить службу в Червоноградському районі. Нeзвaжaючи нa свiй дoсить юний вiк, у дівчини уже є багато перемог в Україні.

Дівчина тренується з 2018 року. Саме тоді голова Федерації з універсального бою у Тернопільській області Дмитро Патиковський запропонував Богдані бути її тренером та розпочати спільні спортивні тренування. Дівчина прийняла пропозицію і відтоді в її спортивній кар’єрі розпочався стрімкий ріст.

Також під час довгих та виснажливих тренувань Богдана познайомилась зі своїм колегою по спорту Сергієм, також прикордонником. Згодом вони об’єднались в щасливу сім’ю.

Цікаво і те, що тренер Богдани – Дмитро Аркадійович, теж колишній прикордонник. Він також взяв участь у чемпіонаті та здобув перемогу у ваговій категорії до 80 кг.

За матеріалами пресслужби ДПСУ

You cannot copy content of this page