fbpx

12-річна дівчинка, яка вижила на карельському озері, розповіла про трагедію

Число загиблих на озері в Карелії досягло 14 осіб

12-річна Юля змогла самостійно дістатися до селища Кудама після аварії на Сямозері.

Житель селища Кудама Олександр, до будинку якого прийшла москвичка Юля, яка врятувалася на Сямозері, розповів, що вона трималася дуже мужньо. Школярка нічого не просила для себе, не плакала. Спочатку вони навіть не запідозрили, яка трагедія сталася.

— Ми спочатку подумали, що дівчинка просто заблукала: втомлений вигляд, вся сира, босоніж. Але коли вона розповіла, що сталося, ми одразу зателефонували в МНС, в поліцію, підняли тривогу. Далі все робила влада, — згадує Олександр. — Дівчинка трималася дуже мужньо, у неї міцний дух. Вона молодець, просто героїня! Для себе нічого не просила.

Загальну картину того, що сталося, за словами школярки відтворити було складно.

— Як я зрозумів, вони вийшли вчора, потрапили в шторм. Поки їх не розкидало в сторони, вона трималася за руки з братом. Домовилися, що зустрінуться десь на березі. Але відстань була дуже велика, між ними було близько двох кілометрів, так що вони не зустрілися, — розповідає чоловік.

— Вона просто йшла вздовж берега. Дійшла до житла, стукалася у три будинки, але нікого не було. Ось дісталася до нас.

З будинку Олександра, де її обігріли і заспокоїли, Юлю забрали поліцейські.

— Співробітники поліції відвезли її на базу, де вже був її брат. Ми з дружиною її провели, подивилися, як вони. Дякувати Богу, що їм вдалося врятуватися, — сказав він.

За попередніми даними, причиною трагедії на Сямозері став шторм. На кадрах з місця НП видно, що там як і раніше сильний вітер і великі хвилі. В результаті НП загинуло 14 осіб.

Пошуково-рятувальні роботи на місці трагедії в Карелії завершені.

Читайте також: Кількість жертв шторму на озері в Карелії зросла (відео).

Джерело.

 

You cannot copy content of this page