fbpx

115 метрів страху: у Лондоні випробували найдовшу в світі гірку. Вона вважається найбільшою скульптурою у Великобританії (відео)

У Мережі з’явилося перше відео випробувань гірки ArcelorMittal Orbit, що в Лондоні. 115-метрова оглядова вежа, скульптура і одночасно гірка розташована в Олімпійському парку в Стаффорді, повідомляє Mirror.co.uk. Необхідно 40 секунд щоб спуститися з гірки. Вона вважається найбільшою скульптурою у Великобританії.

Офіційне відкриття відбудеться в суботу 25 червня. Коштувати таке задоволення буде 15 фунтів (близько 550 грн) – для дорослих, 10 фунтів (370 грн) для дітей. Тунель не рекомендується для відвідування людям, які страждають клаустрофобією. Вежу часто називають просто Orbit, вона була спроектована Анішем Капуром і Сесілом Бельмондом з метою увічнити для майбутніх поколінь гостинність Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні.

Більше читайте тут: В ІНДІЇ ВПАВ АТРАКЦІОН З ЛЮДЬМИ. КАМЕРА ЗАФІКСУВАЛА МОМЕНТ АВАРІЇ, КОЛИ ГІГАНТСЬКЕ КОЛЕСО ПЕРЕКИНУЛОСЯ ВНИЗ З ВИСОТИ 4,5 М ПІД ЧАС КАТАННЯ (ВІДЕО)

https://youtu.be/GfDbKtjkAoE

Джерело.

You cannot copy content of this page