Світ
Їй 55: жінка багато років взимку ходить в літньому одязі (фото)

Кому зима, а кому – привід взути нові босоніжки. “Снігуронька” Галина Кутєрєва більше 10 років хизується взимку в легких платтячках і шортах.

Морозотривкою Галина стала не відразу. У 40 років лікарі поставили їй діагноз – рак кишечника.

Жінка працювала вихователем у дитсадку, зараз на пенсії.

Перехожі часто обертаються, пропонують обігріти, поділитися одягом, підвезти на машині, але Галина відмовляється, пояснює, що це свого роду «морозна терапія», якої її навчили в школі довголіття.

“Снігуронька” переконана: гуляти в -30 у босоніжках і шортиках не холодно. Головне – настрій. До своєрідної терапії Галина долучила чоловіка і дочку.

Вона з посмішкою розповідає, що нерідко люди співчувають їй, запрошують підвезти на машині.

Галина Кутєрєва вже 10 років оздоровлюється “морозною терапією”.

Чоловік теж відвідує клуб разом зі своєю Снігуронькою. Ось тільки чутливості до морозів він не втрачає. Дочці подобається, що мама так молодо виглядає, пише «КП». А секрет простий:

— Коли у нас є настрій, є здоров’я. Якщо є здоров’я, є і довголіття. І якщо всі люди на землі будуть добрими і доброзичливими, вони будуть жити довгим, радісним, щасливим життям. Я б хотіла побажати всім людям в новому році саме такого раю на землі.

Ніна Ковалюнас, психолог:

Ясно, що з фізіологічної точки зору це неможливо: потрібно відключити теплові рецептори. Йоги домагаються такого ефекту, але йдуть до цього десятиліттями. А у випадку зі «снігуронькою» мова йде про аномалію. І вона рано чи пізно повинна закінчитися. Можливості нашого організму не безмежні. Є запас, який ми витрачаємо в екстрених випадках, а якщо жінка “включила” його величезною силою волі і витрачає постійно, цей запас скоро закінчиться. “Снігуронька” раптово почне реагувати на холод, так само як колись перестала. І як її організм це переживе, важко передбачити.

Читайте також: “Не приміряйте ролі Бога!” Історія, яка нікого не залишить байдужим!

Джерело.

 

Реклама

Реклама

Related Post

facebook