Політика
Кінці в воду. Зброю з якої вбивали «майданівців» намагалися втопити(фото)

У Службі безпеки України заявляють, що зброя, яка використовувалася проти “майданівців”, була виявлена в Голосіївському районі Києва, повідомляє Інтерфакс.

Як розповів на брифінгу в суботу в Києві керівник Головного слідчого управління СБУ Григорій Остафійчук, 12 серпня 2015 року надійшла інформація про те, що в Голосіївському районі Києва знайдено вогнепальну зброю.

“Були знайдені фрагменти вогнепальної зброї у водоймі та прибережній смузі”, – сказав він.
За словами Остафійчука, після проведення експертиз було встановлено, що ця зброя використовувалося на Майдані: “Експертизи тривали довго… Так, ця зброя має відношення до подій на Майдані”.

Реклама

Остафійчук також сказав, що пізніше, після проведення додаткових експертиз, буде встановлено однозначно, чи були учасники протесту вбиті саме з цієї зброї.

У свою чергу начальник управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк пояснив, що мова йде про зброю бійців роти “Беркут”.

“Виявлено фрагменти 23 одиниць автомата Калашникова. З роти тоді зникло 24 одиниці. Наразі чітко ідентифіковані 12… Це саме та зброя, яку ми шукали”, – підкреслив він.

Нагадаємо, що глава Служби безпеки України Василь Грицак і Генеральний прокурор України Віктор Шокін вчора доповіли президенту Петру Порошенку, що виявлено і частково ідентифіковано зброю, з якої вбивали “майданівців”.

vbyvci_NS

zbroya_maydan1

zbroya_maydan7

zbroya_maydan6

zbroya_maydan5

zbroya_maydan4

zbroya_maydan3

Загрузка...

zbroya_maydan2

Джерело.

Реклама

Реклама

Реклама

Related Post

facebook