fbpx
Політика
Зухвальство і брехня Порошенка – найбільша загроза для суверенітету України!

Герой України Степан Хмара розмістив на своїй сторінці у Фейсбуці такий запис:

«27 жовтня Порошенко присвятив цілий день для піару. Спочатку в Житомирі розповів, яких величезних “успіхів” добилася влада, як “тріумфально” відбуваються реформи.

Те, що це – надто примітивна і всім зрозуміла брехня, очевидно, тому не буду коментувати. Але, з Житомира Порошенко подався на Рівненщину до Острога. І там він відкрив нам таємницю: який він здійснив подвиг під час візиту до Норвегії. За словами Порошенка, він разом з Прем’єром Норвегії , “вперше на весь світ заявили”, що Росія здійснює агресію проти України”.

І це він говорить після того, як на сесії ПАРЄ була ухвалена резолюція, яка дійсно визнала агресію Росії проти України. Але Порошенко тим не скористався, і на Берлінській зустрічі Норманської четвірки і далі мова йшла про “конфлікт на сході України”, та про розведення конфліктуючих сторін і проведення виборів на “непідконтрольних територіях Донецької і Луганської областей”.

Порошенко це заковтує і тільки обумовлює виконання безпекової частини і далі теревенить про безальтернативність Мінських домовленостей. Тобто, він вперто дотримується плану Путіна: “затягувати війну сповільненої інтенсивності на виснаження України, про що засвідчує активізація медведчуківських структур, так званого “Українського вибору”. Така ситуація цілком влаштовує Путіна, адже згідно мінських домовленостей, Росія не агресор, а нібито миротворець.

А Порошенко і далі блокує ухвалення закону про тимчасово окуповані райони Донбасу , який би юридично визнав Росію агресором, а уряд маб би збирати і систематизувати в одному центрі доказову базу російської агресії та використати її для дипломатичного наступу на міжнародній арені.
Саме юридичне визнання окупованими Росією,території частин Донецької і Луганської областей, автоматично знімало б питання виборів на окупованих територіях до повної їх деокупації і проведенні санації на цих територіях, тобто відновлення українського конституційного порядку у всіх сферах суспільного життя в повному обсязі.

Така поведінка України давала б нам підстави вимагати вилучення зі спостережної місії ОБСЄ на Донбасі представників Росії. Останнім часом Порошенко навіть в термінології змінив акцент: тепер він говорить про реінтеграцію “непідконтрольних Україні територій”. І це насторожує, бо без повної деокупації , реінтеграція можлива лише на умовах Путіна, чого власне він і домагається.

Чому так поводиться Порошенко? Чому він бойкотує боротьбу з “п’ятою колоною Росії ” в Україні і зокрема, чому досі не заарештований Медведчук?! Чому великий російський бізнес процвітає в Україні, а бізнес Порошенка в Росії?!

Для мене це давно зрозуміло, про що я і писав неодноразово: Порошенко у змові з Путіним і проводить політику державної зради!!!»

Зараз Степан Хмара з дружиною Роксоляною проводять акцію одноденнго голодування під стінами під Лукянівського СІЗО в знак підтримки політв’язнів режиму Порошенка.

Тим часом у соцмережах популярності набуває відео, на якому колигній мер Слов`янська Штепа знову повторює, що має докази штучності конфлікта на Донбасі, який на її думку був влаштований Яценюком і Турчиновим для того, щоб після кривавих подій Майдану утриматись при владі.

Микола Крамольник

Читайте також:  Що задекларував Ляшко? Подробиці його декларації приголомшили всіх

 

Джерело.