fbpx
Політика
ЗСУ готують нову велику операцію – Залужний

ЗСН готують нову велику операцію, але наразі ще бракує ресурсів для її проведення, заявив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний в інтервʼю виданню The Economist.

«З такими ресурсами я не можу проводити нові великі операції, хоча ми зараз працюємо над однією з таких. Вона вже на підході, але ви її ще не бачите. Ми використовуємо набагато менше снарядів», – зазначив Залужний.

За словами Залужного, аби вийти на межі 23 лютого, «потрібно 300 танків, 600-700 БМП, 500 гаубиць». Що ж до перспективи звільнення Криму, то головнокомандувач ЗСУ вказав на важливість контролю над Мелітополем Запорізької області, від якого українські війська нині перебувають на відстані 84 кілометри.

«Нам цього достатньо, тому що Мелітополь дав би нам повний вогневий контроль над сухопутним коридором, тому що з Мелітополя ми вже можемо обстрілювати Кримський перешийок, тими ж хаймарсами», – сказав Залужний.

Після звільнення Херсона і всього правобережжя Херсонської області лінія фронту стабілізувалася і вже аж місяць не зазнає суттєвих змін. Українські військові намагаються звільнити Сватове і Кремінну на півночі Луганської області, ворожі сили сконцентрували увагу на захопленні Бахмута в Донецькій області. Наразі обидві сторони стратегічних просувань не мають, розповів Залужний.

You cannot copy content of this page