fbpx
Політика
ЗМІ показали миколаївське “Межигір’я”

У затриманого на хабарі заступника губернатора Романчука і його сім’ї знайшли чотири будинки в одному з кварталів Миколаєва.

У мережі з’явилися фото і відео нерухомості скандального заступника губернатора Миколаївської області Миколи Романчука.

За даними видання Преступности.нет, у героя України чотири будинки в одному з кварталів Миколаєва.

“Таке, свого роду” миколаївське Межигір’я “з підземними тунелями між будинками в затишному куточку Миколаєва під назвою” Балабанівка “, – пише видання.

Як повідомляється, будинок №1 знаходиться за адресою проспект Богоявленський (Жовтневий), 418.

Будинок №2 знаходиться за адресою вулиця Кості Гордієнка, 7 (колишня Бела Куна). Він розташований на спiльнiй дiлянцi з будинком №1, розмір ділянки – тисяча п’ятсот дев’яносто одна квадратний метр, розмір будинку – 508 квадратних метрів. Журналісти припускають, що саме між цими будинками був проритий підземний тунель, де СБУ і прокуратура знайшли схованки Романчука з золотом, грошима і антикваріатом.

миколаїв_1

На землі між цими будинками є ще кілька споруд, одна з яких – лазня. Обидва будинки зареєстровані на дружину віце-губернатора Романчук Тамару Олександрівну – вона отримала цю землю від міської ради в 2009 році.

Будинок №3 знаходиться за адресою вулиця Ленінградська, 54, кут Кості Гордієнка (колишня Бела Куна). Записаний на молодшого сина чиновника Андрія Романчука.

Читайте також: ЛУЦЕНКО ОПРИЛЮДНИВ ПОДРОБИЦІ ЗАТРИМАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ У МИКОЛАЄВІ (ВІДЕО,ФОТО)

Найбільший особняк, складається з одного головного двоповерхового будинку і ще трьох поруч. Знаходиться навпроти середньої школи. Належить старшому синові чиновника Денису Романчуку, який називав себе “смотрящим” по Корабельному району. Денис отримав від міста цю ділянку в 1000 квадратних метрів в 2010 році рішенням міськради за підписом мера Володимира Чайки. Через рік, у березні 2011 року, він купив ще додатково 207 квадратних метрів під свій маєток, заплативши за них всього 8 тисяч 800 гривень у бюджет Миколаєва, йдеться в статті.

Видання відзначає, що в декларації про доходи та витрати за 2015 рік Миколи Романчука зазначеної нерухомості немає.

З нерухомого майна у своїй декларації Романчук зазначив лише дачу 42 квадратних метра в селі Лимани Вітовського (Жовтневого) району із земельною ділянкою в 400 кв м.

миколаїв_2

“До січня 2011 року Микола Романчук працював генеральним директором ПАТ« Суднобудівний завод “Океан”. Станом на березень 2014 року, коли він різко “сплив” після євромайдану і втечі Віктора Януковича і був призначений Олександром Турчиновим головою Миколаївської ОДА, всі ці будинки вже були побудовані. Крім останнього, що належить Денису Романчуку – його будівництво на той момент було практично закінчено “, – пише видання.

Читайте також: У МИКОЛАЇВСЬКОГО ЗАМГУБЕРНАТОРА ПІД ЧАС ОБШУКУ ЗНАЙШЛИ ЗОЛОТО, ЧЕМОДАН ДОЛАРІВ І ФАШИСТСЬКІ ХРЕСТИ (ФОТО)

Джерело.

Реклама