fbpx

ЗМІ: Міхаель Шумахер не може ходити

Адвокат Міхаеля Шумахера повідомив, що стан здоров’я гонщика не покращується і він не може пересуватися навіть за допомогою медиків.

У ЗМІ все частіше з’являються новини про стан здоров’я семиразового чемпіона “Формули-1» Міхаеля Шумахера. Так, буквально днями адвокат спортсмена Фелікс Дамм повідомив, що медики дають невтішні прогнози і Міхаель «не може стояти і ходити навіть за допомогою лікарів».

До слова, не так давно одна з німецьких газет, посилаючись на слова одного Шумахера, повідомила, що гонщик йде на поправку і незабаром зможе ходити. Однак адвокат Міхаеля спростував цю інформацію, а його менеджер назвала такі висловлювання безвідповідальними.

«Ці заяви є безвідповідальними, оскільки Міхаель отримав дуже серйозні травми. На жаль, подібні спекуляції породжують помилкові надії на одужання Шумахера », – заявила Сабіна Кем.

Нагадаємо, Міхаель Шумахер отримав черепно-мозкову травму з множинними пошкодженнями обох півкуль мозку і крововиливом під час катання на лижах. Півроку гонщик провів в медикаментозній комі. У 2014 році стало відомо, що спортсмен вийшов з коми і з тих пір проходить курс відновлення на своїй швейцарській віллі.

Джерело.

You cannot copy content of this page