fbpx
Політика
Журналісти “спалили” таємну зустріч головних антикорупціонерів України (фото)

Досить дивна зустріч відбулась у очільника Антикорупційного комітету Верховної Ради Єгора Соболєва із головою Національного Антикорупційного Бюро Артемом Ситником. Здавалося б, у головних антикорупціонерів країни досить підстав для відкритого спілкування в робочий час.

Проте, як виявилось, посадовці не обмежуються офіційними візитами, організовуючи «таємні» зустрічі подалі від сторонніх очей, пише видання «Розголос» .

До журналістів видання потрапили кадри з камери спостереження, на яких зафіксовано зустріч Єгора Соболєва та Артема Ситника під колонадою стадіону Динамо, що відбулась о 8:45 ранку 23 травня. Прибули на місце зустрічі посадовці поодинці. Соболєв – сам, Ситник – у супроводі охоронця. Судячи з усього, зустріч була швидше запланованою, аніж випадковою.

Цікаво тільки, чому б не провести її офіційно, у кабінеті? Погодьтесь, досить нетипове місце та час для вирішення робочих питань.

Нагадаємо, кілька днів тому НАБУ опинилось у центрі корупційного скандалу, коли одного із заступників начальника відділу оперативно-технічного управління, Самкового Олександра Івановича було затримано на хабарі.

Читайте також: “Був план А”: названі міста України, які хотів захопити Путін після Криму