fbpx
Політика
Зелені чоловічки вже в Білорусі: мережу схвилювало “військове” фото з сусідньої країни

У Білорусі напередодні масштабних російсько-білоруських військових навчань “Захід-2017” були помічені “зелені чоловічки” – oзбрoєні люди в камуфляжах без розпізнавальних знаків.

Про це повідомив у Facebook білоруський доброволець АТО з позивним “Друг Сябар”, опублікувавши відповідне фото.

“На фото моє рідне місто Вітебськ. Російські військові починають вже прибувати до так званих військових навчань. Прибулі військові починають розподілятися по всіх містах. Але і з’явилися вже люди з автоматами у військовій формі без розпізнавальних знаків. З “калашами” їздять у транспорті і ніхто їм нічого не робить!!!! Загалом доведеться і свою землю захищати…” – написав бoєць АТО.

“Друг Сябар” припустив, що військові навчання восени 2017 року можуть стати для Білорусі “останнім моментом свободи”, оскільки росіяни “збільшили в 4 рази кількість бойової техніки і живої сили, що заявляли до цього”.

“Виходити після навчань вони не будуть!! Буде сюжет як у Криму. Зроблять референдум і відіжмуть країну. Але найцікавіше, що велика частина білорусів під псевдообіцнки про краще життя миттєво проголосують за Росію… Ця падла вусата (мається на увазі президент Білорусі Олександр Лукашенко – Ред.) за останні 10 років набрала боргів які ми в житті не віддамо і до всього цього примудрилася розпродати практично 80% заводів і підприємств Росії!!!! Тому Росія, вважай, є власником країни, тільки папери підписати потрібно”, – зазначив він.

Доброволець АТО також зазначив, що для України такі події будуть означати збільшення лінії фронту. “В якому шикарному колі ми опинимося, де до Києва кілометрів 200 всього!!!”, – додав він.

Читайте також: “Я тоді не розумів, що загинула мама. Пам’ятаю літаки, крики, міліцію і швидкі, – сьогодні річниця Скнилівської трагедії (відео)

Джерело.