fbpx
Політика
Здати Яроша, вбити Ківу: стало відомо про темні справи “миротворця” Артеменка

Нардеп Андрій Артеменко, відомий “геніальною” ідеєю передачі анексованого Криму в оренду Росії, в 2014 році хотів організувати арешт лідера “Правого сектора” Дмитра Яроша в Росії та замовив убивство довіреної особи Яроша Іллі Ківи.

Про це заявив радник міністра внутрішніх справ Ілля Ківа, передає “ПЛ“.

“У 2014 році ми були з Артеменком в одній організації. Він тоді очолював штаб Дмитра Яроша на президентських виборах. Тоді ж він мною був викритий у проросійській політиці. Я однозначно вважав його тоді агентом, впровадженим у “Правий сектор”для зливу інформації та розвалу організації. Я повністю був упевнений, що Артеменко був причетний до відправки Карплюка в Росію. Тільки завдяки щасливому випадку Ярош тоді не поїхав разом із ним. Був би у нас ще один політв’язень у Росії, що, загалом, і було метою Артеменка”, – розповів Ківа.

“Тільки-но Ярош призначив мене керівником виборчого штабу, я отримав інформацію від ветеранів “крапових беретів”, що Артеменко зробив на мене замовлення – на вбивство, на фізичне усунення. Ярошем було прийнято рішення відправити мене в першому складі на фронт. На той момент у правоохоронну систему ніхто не вірив, а розбиратися в такому складному питанні Ярош не хотів, бо вважав, що це зашкодить авторитету організації та його особистому перед виборами”, – додав він.

На думку Ківи, вся діяльність Артеменка в ПС була спрямована на знищення організаціїї.

“Коли я повернувся з фронту, ми знайшли, кому були передані гроші в розмірі $20 тисяч, але Артеменко тоді вже мав депутатську недоторканність. Минуло три роки, але ми спробуємо знову підняти, оживити це питання, зв’язати виконавця та Артеменка як замовника. Тому що це дуже серйозні дії проти радника міністра. Це тоді я був лише довіреною особою Дмитра Яроша”, – наголосив він.

Читайте також: Огидний вчинок Джамали на “Голос країни” шокував глядачів талант шоу (відео)

Джерело.