fbpx
Політика
Заверуху залишили під вартою, хрещеного батька Лугандонії відпустили

Проросійська вибірковість українського судочинства нікого вже не дивує: сепарам-українофобам — волю, українським патріотам — тюрми!

Генеральна прокуратура України закрила кримінальну справу відносно народного депутата 7-го скликання Володимира Медяника, і він вийшов на свободу. Про це повідомив його адвокат Олег Бабич, пише “Інтерфакс-Україна”.

Бабич також повідомив, що Медяник вже покинув слідчий ізолятор СБУ.

Медяника підозрювали в здійсненні ряду кримінальних злочинів, а саме: в здійсненні умисних дій з метою зміни меж території України на порушення Конституції, що привело до загибелі людей і інших тяжких наслідків по ст. 110 ч. 3 Кримінальні кодекси України; здійснення організаційного і іншого сприяння створенню і діяльності терористичної організації “ЛНР” по ст. 258-3 ч. 1 Кримінального кодексу України.

Про те, що Медяника, якого називають «хресним батьком Лугандонії», відпустять, бо він нібито співпрацює зі слідтвом, раніше повідомив алкоголік Юрій Луценко.

А от тих, хто боровся з російськими окупантами злодчинна влада з тюрем відпускає. Молоду дівчину Віту Заверуху вивезли на суд ще о 10-й ранку.

«Це як треба їхати від Лук’янівського СІЗО до Солом’янської площі, щоб виїжджати за чотири години до суду? Нові методи доказування вини?» — дивується адвокат Біловчук, розмістивши фото ментівського «воронка» у Фейсбуці.

Апеляційний суд міста Києва переніс підготовче засідання у справі актиістки Майдану, учасниці бойових дій проти російських військ і терористів Лугандонії у складі добровольчого батальйону «Айдар» Віти Заверухи на 3 листопада о 15:00.

Раніше судді продовжують тримання під вартою Віті Заверухи. Не зважаючи на клопотання адвоката Дмитра Біловчука про зміну запобіжного заходу з тримання під вартою на більш м’який у зв’язку з нововиявленими обставинами.

Не дивлячись на абсолютне алібі, прокурорські покидькі звинувачують Заверуху в причетності до вбивства двох мусорів, колишніх «беркутастів», які катували майданівців, після чого спокійно працювали в МВС до незрозумілої пригоди, про яку підлеглі Авакяна набрехали собі на чималий срок позбавлення волі, якби Україна була б правовою державою.

Прокурорські мерзотники сьогодні також наполягали на взятті під варту ще одного фігуранта цієї політично-репресивної справи, а саме раніше звільненого, Миколи Мнишенко, який не має жодного запобіжного заходу, перебуває в Києві та не вчиняє жодних протиправних дій.

Віта Заверуха через адвоката Дмитра Біловчука передала на свободу свій малюнок, повідомляє Національний центр правозахисту.

Навіть безпідставно перебуваючи у неволі, Віта не зламалась та лишається справжньою Людиною. Її душа подібно пташці рветься на свободу.

Молода дівчина пройшла революцію, війну… Її нове випробування тюрмою змусило пережити приниження, катування, викрадення, судилища…

Наша жахлива сучасність нагадує суворі реалії сталінських канцтаборів, але в нашій змозі все змінити на краще.

Микола Крамольник

Читайте також: Помічник польського депутата вивозив бурштин і цигарки з України (відео)

Джерело.

facebook