fbpx
Політика
Засновник “Айдару” розповів, хто замовив проти нього справу (відео)

Засновник “Айдару” Володимир Лихоліт з позивним “Батя”, якому суд обрав запобіжний захід утримання під вартою терміном на два місяці, розповів хто саме стоїть за цією справою проти нього.

“Справа в тому, що Мельничук (перший командир батальйону “Айдар”, нардеп від Радикальної партії, —ред.) замовив цю справу, проплатив і військовій прокуратурі, і судді. Захист повністю розвалив доказову базу обвинувачення і надав безліч документів, щоб мене звільнити. Також шість депутатів готові мене взяти на поруки. І це не допомогло. Представив документи і медалі, документи дочки, що вона студентка на моєму утримані, але судді не “хватило” цих доказів. Не знаю чим вона керувалась”,— розповів Валентин Лихоліт.

Він зазначив, що причиною для затримання стало звернення колишніх сепаратистів зі скаргою, що айдарівці вчинили проти них протиправні дії.

Читайте також: У Києві обрали запобіжний захід для засновника “Айдару” (відео)

Валентин Лихоліт також звернувся до демобілізованих бійців з АТО.

“Хлопці, на тому місці, на якому я зараз стою, можете і ви стати, якщо ми не будемо одним цілим і не покараємо суддівську та прокурорську систему”,— заявив “Батя”.

Читайте також: В чому прокуратура звинувачує засновника батальйону “Айдар”

Джерело.