fbpx
Політика
Загроза обстрілу кортежу: художник розповів, як Порошенко включає інстинкт самозбереження

Протести, які час від часу виникають в Києві, не закінчаться третім Майданом, оскільки Адміністрація президента України Петра Порошенка не допускає тих стратегічних помилок, які допускала команда колишнього президента Віктора Януковича.

Таку думку в прямому ефірі “Обозревателя” висловив художник, блогер, ведучий Сергій Поярков.

“Ну не піде Київ за вкладниками банку “Михайлівський”… Вкладники отримали б все і так. Рішення було ухвалене навіть не тому, що натиснули на Адміністрацію президента України. Просто інстинкт самозбереження в цій адміністрації ще не так атрофувався, як у попередньої адміністрації Януковича” , – зазначив він.

Як наголосив Поярков, положення Порошенка зараз набагато сильніше, ніж було у Януковича.

“Попередня адміністрація президента Януковича втратили береги, вони не бачили конкурентів, їх ніхто не підсиджував. Розслабили булки. Порошенку і компанії не дасть розслабитися сама ситуація. Вони на стрьомі. У них є внутрішньо оппозиціювання “Народного фронту”, у них є Юля. Саме тому не допустять вал дебілістичних проколів, які зробила адміністрація Януковича. Адже Янукович фактично усунувся від управління країною: рулювали його синок і компанія. Петро Олексійович не може розслабитися. Тому його положення більш сильне, ніж у Януковича і “папередніков”. У них є проблема, яка може скінчитися обстрілом кортежу, тому включають інстинкт самозбереження”, – підсумував блогер.

Читайте також:“ВАШУ МАМУ І ТАМ І ТУТ ПОКАЗУЮТЬ”: ІРИНА ГЕРАЩЕНКО ЗДИВУВАЛА “РОЗДВОЄННЯМ” У РАДІ (ФОТО)

Джерело.